Masérsky salón Relax a Zdravie

Kežmarok

HomeSlužbyKontraindikácieEsenciálne olejeE.o. Doterra  v salóneTDP lampaFilter vzduchuAkcieCenníkKontaktKde nás nájdeteRelaxácia

Airbi SPRING je multifunkčná čistička vzduchu, ktorá používa najnovšie spôsoby čistenia vzduchu. Čistička SPRING používa 7-stupňový filtračný systém.

Čistička vzduchu Airbi SPRING pozitívne pôsobí na životné prostredie každého z nás, pretože zlepšuje dýchanie a likviduje vo vzduchu nebezpečné vírusy. Čistička vzduchu Airbi SPRING je tiež vhodná pre ľudí trpiacich alergiami, pretože dokáže zbaviť vzduch alergénov.

Filtračný systém:

1. Vstupný filter hlavnou funkciou tohto filtra je zachytiť veľké prachové častice a predĺžiť tak život-nosť ostatných filtrov. Tento filter sa dá umývať.

2. Studený katalytický filter odstraňuje amoniak, benzén, prchavé organické zlúčeniny a ďalšie škodlivé plyny, ktoré sa uvoľňujú z dýh, nábytku, tapiet, kobercov a posteľných prikrývok.

3. Filter z aktívneho uhlíkaabsorbuje rôzne pachy, ako napríklad formaldehyd. Tento bezfarebný plyn má výrazný zápach a často sa považuje za najnebezpečnejšiu škodlivú látku v domácnostiach, pretože pôsobí veľmi dráždivo na horné dýchacie cesty a oči.

4. Antibakteriálny filter je vyrobený z veľmi hustej netkanej bavlnenej látky. Tento filter eliminuje baktérie, absorbuje vlhkosť a zabraňuje tvorbe plesní. Rovnako zachytáva najjemnejšie čiastočky prachu a mikroorganizmy.

5. Pravý HEPA filter odstraňuje častice s veľkosťou 0,1 μm pri účinnosti viac než 99,9 %. Odstraňuje prach, peľ, dym, živočíšne alergény a spóry húb.

6. UV lampa – vzduch je hlavným prostredím, v ktorom sa šíri chrípka a iné respiračné ochorenia, a preto jeho čistenie pomáha týmto chorobám predchádzať. Ultrafialové svetlo odstraňuje mikroorganizmy (vírusy) obsiahnuté vo vzduchu.

7. Ionizátor – tento generátor vytvára veľké množstvo negatívnych iónov a prispieva k zachovaniu čerstvosti vzduchu.

Airbi SPRING multifunkčná čistička vzduchu

pre váš pocit bezpečia