Masérsky salón Relax a Zdravie

Kežmarok

HomeSlužbyKontraindikácieEsenciálne olejeE.o. Doterra  v salóneTDP lampaFilter vzduchuAkcieCenníkKontaktKde nás nájdeteRelaxácia

Esenciálne oleje sú prírodné aromatické zlúčeniny. Získavajú sa dvomi spôsobmi : destiláciou alebo lisovaním rastlín či ich častí napríklad zo semien, kôry, stoniek, plodov či kvetov. Súčasné zdroje definujú Esenciálne oleje ako esenciu či extrakt, ktorý je  zdrojom vône alebo chute rastliny. Esenciálne oleje sú rozhodujúcou súčasťou imunitného systému rastliny. Časti rastlín s najväčším množstvom E.O. sú zvyčajne časti s najväčším rizikom invázie mikroorganizmov, či pôsobenia škodcov, alebo naopak pre privolanie opeľovačov atď. Ak ste privoňali k ruži, prešli sa po levanduľovom poli alebo privoňali k čerstvo nakrájanej mäte, zakúsili ste aromatické vlastnosti esenciálnych olejov. Esenciálne oleje môžu zlepšiť náladu, upokojiť zmysly a vyvolať silné emocionálne reakcie. Možnosti esenciálnych olejov však prekračujú ich voňavé čaro.

Podľa chemického zloženia daného E.O. môžu mať protizápalové účinky, antifugálne účinky, antibakteriálne účinky, protikŕčové účinky, anestetické účinky, espektoračné účinky, sedatívne účinky,…

Esenciálne oleje pomáhajú s uzdravovaním na emocionálnej, telesnej i duchovnej úrovni.

APLIKÁCIA ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Esenciálne oleje môžeme aplikovať : lokálne, aromaticky a vnútorne.

Je veľmi dôležité vedieť , že tieto formy je možné alikovať iba s olejmi, o ktorých kvalite a čistote ste presvedčený, že sú  100% čisté  a z naturálnych zdrojov. Pretože  nie je jedno čo si dáte na pokožku, čo dýchate či užívate vnútorne. Ja vo svojom osobnom živote tak i v salóne pri masážach používam výrobky firmy Doterra pretože spoločnosť dōTERRA uplatňuje päť rôznych analytických postupov na zaistenie čistoty (výťažky obsahujú iba éterické aromatické zlúčeniny rastliny) a účinnosti (výťažky majú konzistentné chemické zloženie v každej várke) esenciálnych olejov dōTERRA. Spolupracuje s  lokálnymi pestovateľmi, aby boli vybrané iba rastlinné výťažky správneho druhu, ktoré boli pestované v ideálnych podmienkach a zbierané šetrne v ten správny čas. Skúsení destiléri zručne vyťažia aromatické zložky rastlín a tie sú podrobené chemickej analýze, aby bola zaručená čistota a zloženie.

O ESENCIÁLNYCH OLEJOCH …

Chceš ich aj ty využívať prírodné riešenia na komplexnú starostlivosť a zlepšenie vášho fyzického, duševného a emocionálneho zdravia ?

OSLOVTE MA, rád vás oboznámim, poskytnem informácie ako získať oleje za veľkoobchodnú cenu a získať i ďalšie výhody členstva, vrátane informačnej podpory. Zakúpením olejov to nekončí, práve naopak, začína. V našom teame nie si na to sám.